Keraamikastuudio, kohvik ja kunstikauplus

Pikk jalg 9 Tallinn. Tel: (+372) 6313181

etenrufi

Ootame teid Bogapotis 

Pikk jalg 9, Tallinn

Avatud
iga päev 
10.00-19.00

Bogapotist ÜRITUSED

Bogapotist

Uudis! Meil on nüüd ka kliendikaart!!!

Bogapotot-unikaalne kooslus- kohvik, kunstikauplus ja -ateljee.

Tulles Toompeale mööda Pikka või Lühikest jalga, leiate nende ristumiskohalt romantilise siseõue: seal asubki Bogapott! Aleksander Nevski katedraali juurest mööda Pika jala tänavat allamäge Bogapotini on vaid paar sammu.

Keraamikaateljees töötavad kunstnikud Airike Taniloo-Bogatkin ja Georg Bogatkin oma abilistega. Siit saate tellida endale, oma firmale või asutusele just sobiva  keraamilise tarbeeseme, firmakingi, suveniiri, portree, portreereljeefi jne. Võtame vastu ka originaalseid tellimusi!

Kauplusest leiate Bogapoti kunstnike valmistatud rikkaliku loomingut- ingleid, küünlajalgu, hõõgveinipeekreid, küünlamaju, lõhnalampe, lillepostamente, vaase, erinevaid kohvi- ja teekruuse, lindkausse, taignakausse, looma- ja linnukujukesi ja palju muud. Esindatud on ka teised eesti kunstnikud (teiste kunstnike loetelu??), kes on kapuluse jaoks valmistanud klaasvitraaze, huvitavaid klaase, käsitsi maalitud siidsalle ja -lipse, erinevatest materjalidest ehteid, portselani, puidule maalitud pilte, kaarte, Valli Lember-Bogatkina akvarellmaale ja Endel E. Taniloo skulptuure.

Kohvikus saate tähistada erinevaid pere- ja firmasündmusi. Pakume võimalust lisada firma- või pereüritusele lisaväärtus- käeline kunstitegevus! 

Kohvikus pakutakse meie suurepäraste kokkade valmistatud külmi ja sooje toite: maitsvaid kooke,  värskeid pirukaid, eestimaiseid salateid, teed-kohvi, alkohoolseid jooke ning tulist hõõgveini! Toitu serveeritakse Bogapoti kunstniku Georg Bogatkini nõudest! Kamina ääres keldrikorrusel saab end  romantilise kaminatule paistel soojendada. Kohviku teisel korrusel on vaatamisväärtuseks 13.sajandist pärinev linnamüüri osa!